Hivatal

2016. március 23.

Tisztelt látogató!
Interneten történő levelezéseink során egyre gyakrabban tapasztaljuk a kéretlen levelek (spam) tömeges megjelenését. Ennek visszaszorítása (további terjedésének megakadályozása) érdekében hivatalunk e-mail címeit olyan formában közöljük, amely meggátolja azok felvételét a kéretlen levelek küldőinek adatbázisába.

Hivatal

Nagy Csaba elnök  (72) 500-401 nagy.csaba@baranya.hu
Fazekas Orsolya  (72) 500-401 fazekas.orsolya@baranya.hu
Dr. Göndöc András főjegyző  (72) 500-402 gondoc.andras@baranya.hu
Gáll Orsolya (72) 500-427 sajto@baranya.hu
Sánta Eszter (72) 500-415 santa.eszter@baranya.hu
Staub Richárd (72) 500-516 staub.richard@baranya.hu
Papp Lilla  (72) 500-402 papp.lilla@baranya.hu
Dara Gábor  (72) 500-402
Hardi Szilvia (72) 500-448 hardi.szilvia@baranya.hu
Fazekas Róbert alelnök  (72) 500-402 fazekas.robert@baranya.hu
Dr. Végi Melinda aljegyző  (72) 500-489 vegi.melinda@baranya.hu
Dr. Tótsimon Péter  (72) 500-490 totsimon@baranya.hu
Szabó Rebeka  (72) 500-490 szabo.rebeka@baranya.hu
Kiss Dalma  (72) 500-490 kiss.dalma@baranya.hu
Szabados Yvette  (72) 500-457 szabados.yvette@baranya.hu
Bede Viktória (72) 500-419 bede.viktoria@baranya.hu
Domján Zsuzsanna (72) 500-419 domjan.zsuzsanna@baranya.hu
Kiss András  (72) 500-429 kiss.andras@baranya.hu
Kerner-Hegyi Judit  (72) 500-497 kerner.hegyi.judit@baranya.hu
Riegl Gábor mb. főépítész  (72) 500-404 riegl.gabor@baranya.hu
Várbíró Tamás  (72) 500-496 varbiro.tamas@baranya.hu
Novák Emese  (72) 500-405 novak.emese@baranya.hu
Dr. Csapó Georgina (72) 500-459 csapo.georgina@baranya.hu
Lovász Ferencné  (72) 500-422 lovaszne.zsuzsa@baranya.hu
Sandó Krisztina (72) 500-485 sando.krisztina@baranya.hu
Jankovics Szilvia  (72) 500-424 jankovics.szilvia@baranya.hu
Uracs Mónika  (72) 500-463 uracs.monika@baranya.hu
Aladics-Nagy Annamária  (72) 500-426 nagy.annamaria@baranya.hu

 

 

 

Comments are closed.